OKV ROKYCANY, 21. 10. 2006
Rozhodčí: Ing. Zuzana Rozová
Knírač malý bílý
Feny
Třída: Mladých
Estrella Ignorant Dobrý 1
(Bestiárius
Ignorant x Zarzadilla Bianco Olgas)
Třída: Otevřená
Elektra Bianco Olgas Velmi dobrý 1
(Zappa
v-d- Spikke x Nazareth BPA Bianco Olgas)
Třída: ampionů
Casiopea pod Koldumem Výborný 1, ČK, OKV
(Ista v.d.
Spikke x Angelina Jolie pod Koldumem)
Knírač malý
černostříbřitý
Psi
Třída: Mezitřída
Kelly Mc Gill Malý Kavalír Výborný 1, ČK, OKV
(ICh.
Polleke - Britt v.d.´N Oppasser x Ch. Easy Elizabeth Malý Kavalír)
Třída: Otevřená
Wingate z Dácie Dobrý
(Rampage
Love z Dixie x Fair Play z Dixie)
Majitel: Weber + Liese Andrea
Třída: ampionů
Chottans Vagabond For Me Výborný 1, ČK
(ICh.
Chottans In Your Dreams x Chottans Goa Gumma)
Ken ze ternberské stre Výborný 2
(Cinzano z
Dixie x Sisinett Char-Nett CS)
Feny
Třída: Mladých
Crazy Girl Goldton Výborný 1, VT, JUNIOR BIS
(ICh. Polleke - Britt v.d.´N Oppasser x Adélka Nanuka)
Třída: Mezitřída
Grace Gloria Enory Výborný 1, ČK
(ICh.
Polleke - Britt v.d.´N Oppasser x Annemaria Merbs Bohemia)
Třída: Otevřená
Love Me Kate Malý Kavalír Výborný 1, ČK
(Ch. Algris Zealous Monty x Ch. Easy Elizabeth Malý Kavalír)
Třída:
ampionů
Universe´s Miss Výborný 1, ČK, OKV
(Ch.
Ljubimyi Borodach Arsenyi For Roses x Ch. Algris Night Fleur)
Knírač malý
pepř a sůl
Psi
Třída: Mladých
Eda Max Aniretak Výborný 1, VTM
(Sternenhoch
Diablo de Trufas Negras x Enzi Qwin Garbo)
Třída: Mezitřída
Whistler z Kopce Vítkova Velmi dobrý
(Colombo z
Kopce Vítkova x Yorika z Kopce Vítkova)
Třída: Otevřená
Total Sam Drofa Výborný 1, ČK
(Empire´s
Weekend Warrior x Lilly Marlane Drofa)
Zeman ika z Kopce Vítkova Výborný 2
(Colombo z
Kopce Vítkova x Zuleika z Kopce Vítkova)
Třída: ampionů
Honza - Dutch v.d.´N Oppasser Výborný 1,
ČK, OKV
(Justin
Star v.d.´N Oppasser x Echodale Dutch Treat)
Amon vom Alersberg Odstoupil
(Empire´s
Weekend Warrior x Bohemia Rezlark)
Feny
Třída: Mezitřída
Oxana Astronaut Výborný 1, ČK, OKV
(Zeb -
Dutch v.d.´N Oppasser x Whitney Houston Astronaut)
Yakobi z Kopce Vítkova Výborný 2
(Clipper
Rezlark x Issa z Kopce Vítkova)
Třída: Otevřená
Ontaria Astronaut Výborný 1, ČK
(Zeb - Dutch v.d.´N Oppasser x Whitney Houston Astronaut)
Yoko Ono z Kopce Vítkova Velmi dobrý 2
(Clipper
Rezlark x Issa z Kopce Vítkova)
Yordana z Kopce Vítkova Velmi dobrý 3
(Clipper
Rezlark x Issa z Kopce Vítkova)
Třída: ampionů
JCh. Offelia Astronaut Výborný 1, ČK
(Zeb -
Dutch v.d.´N Oppasser x Whitney Houtin Astronaut)
Amy vom Alersberg Výborný 2
(Empire´s
Weekend Warrior x Bohemia Rezlark)
Knírač malý
černý
Psi
Třída: ampionů
Maximus Minimus Androis Výborný 1, ČK, OKV
(Benett
v.d. Spikke x Stad of Haven Xenia)
Feny
Třída: Mezitřída Výborný 1, ČK
Tornado Lou Androis (Chelines Black - Balduino x Luciana Androis)
Třída: Otevřená
Luciana Androis Výborný 1, ČK, OKV, BIS
(Playboy
Rezlark x Queen Victoria Androis)
Třída: ampionů
Quo Vadis Androis Výborný 1, ČK
(Xmagicman
v.d. Havenstad x Royal Rapsodie Androis)
Knírač střední
pepř a sůl
Psi
Třída: Dorostu
Bad Beefeater Pilsner Top Velmi nadějný
(Hosszúbereki - Császár Zar x Alissa Rezlark)
Třída: Mezitřída
Bear vom Eisgrund Výborný 1, ČK
(Hosszúbereki
- Császár Gamma Mera Team x Gwenna Pepper Grand Calvera)
Třída: Otevřená
Athos Borůvka Výborný 1
(Ave
Concorde Mont Blanc x Aja Ořechov)
Třída: ampionů
Yacco ze Záhrabské Výborný 1, ČK, OKV
(Arturo de
Camelot x Perfect Penelope ze Záhrabské)
Třída: Veteránů
Eda Mladá Eva CS Výborný 1, VTV
(Eros z Mutinského
vily CS x Bára u Jeremiáe CS)
Feny
Třída: Puppy
Grateful Giggi ze Záhrabské velmi nadějný 1
(Jewel
Jaguar Jai von Portenschlag x Galactic Gwenn ze Záhrabské)
Třída: Otevřená
Anny Pilsner top Výborný 1, ČK
(Athos
Borůvka x Alissa Rezlark)
Ultra Unique ze Záhrabské Výborný 2
(Character Chells ze Záhrabské x Bria ze Záhrabské)
Třída: ampionů
Perfect Penelope ze Záhrabské Výborný 1,
ČK, OKV
(Benamor
de Verorich x Bria ze Záhrabské)
Třída: Mimo konkurenci
ICh. Alissa Rezlark Výborný 1
(Top
Target Univer Boruzele x Trels Eura for Rezlark)
Knírač střední
černý
Psi
Třída: ampionů
ICh. Malya Mucho Macho Výborný 1, ČK, OKV
(Stahlkrieger´s Johnny Cash x Regina Malya ot Barbatsutsy)
Třída: Mimo konkurenci
Simons Marvel ot Barbatsutsy Výborný 1
(Malya
Mikko x Buba Barzakan)
Feny
Třída: Mezitřída
Olivia Newton - John vom Augustinen -
Kloster Výborný 1, ČK
(Malya
Mucho Macho x Basic Instinct Absolute Free)
Třída: Otevřená
Jessie Bohemia Cardinal Výborný 1, ČK
(Simons
Marvel ot Barbatsutsy x Dottie Bohemia Cardinal)
Třída: ampionů
Call Me One Absolute Free Výborný 1, ČK, OKV
(Kondor de
Curuxan x Coffee Black Grand Calvera)
Knírač velký pepř a sůl
Psi
Třída: Mladých
Bosambo Astronaut Výborný 1
(Skansen´s Rasputin Ignorant x Pyoche v. Winriks Hof)
Třída:
Mimo konkurenci
Sandro vom Moisburger Berg Výborný 1
(Eycko vom
Argosstolz x Amsel von de Eilenriede)
Knírač velký
černý
Psi
Třída: Dorostu
Ikaros Radinie Velmi nadějný 1
(Norris v.d. Satans Meute x Neat Nelly Radinie)
Třída: Mladých
Huckleberry Radinie Výborný 1, VTM
(Ramos v.
Lobbachtal x Supernova Radinie)
Třída: Mezitřída
Hadgi Haleve Radinie Výborný 1, ČK
(Ramos v.
Lobbachtal x Supernova Radinie)
Třída: Otevřená
Apollon Radinie Výborný 1, ČK
(Perseus
Rex Radinie x Neat Nelly Radinie)
Perun z Destru Výborný 2, res. ČK
(Gloris
Remix x Kelly z Destru)
Voltaire Hanno Veto Výborný 3
(Mister
Johnny Hanno Veto x Kirke Hanno Veto)
Třída: ampionů
Xandino von Elberfeld Výborný 1, ČK, OKV
(Ferro von
Elberfeld x Joy von Elberfeld)
Feny
Třída: Mladých
Cassia z Bedýnky Velmi dobrý 1
(Drakkar
Noire Nergal x Anita z Bedýnky)
Třída: Mezitřída
Esmeralda Radinie Výborný 1, ČK, OKV
(Ontario z
Tartaku x Frejsi Bitt Box)
Třída: Otevřená
Genial Grace Radinie Výborný 1, ČK
(Jerome
von Elberfeld x Neat Nelly Radinie)
Třída: Pracovní
Uschka Hanno Veto Výborný 1, ČK
(Mister
Johnny Hanno Veto x Lethe Hanno Veto)
Třída: Mimo konkurenci
Jahnina - Fee Triumetal Výborný 1
(Brillant Radinie x Alessandra Triumetal)