Celostátní speciální výstava kníračů 23.9.2006 - Trmice Autor: -mze- (zmarzemu@centrum.cz), Téma: Výstavy Vydáno dne 26. 09. 2006 (4686 přečtení) Kompletní výsledky Celostátní speciální výstavy kníračů. Nahráli jsme spoustu dalších fotografií! CELOSTÁTNÍ SPECIÁLNÍ VÝSTAVA
KNÍRAČŮ – 23.9.2006 - TRMICE Za mimořádně příznivého počasí
proběhla Celostátní speciální výstava kníračů na kynologickém cvičišti
v Ústí nad Labem – Trmicích. Výstavy se zúčastnilo celkem 95 kníračů všech
velikostí a barev, kteří byli posouzeni ve dvou kruzích. V kruhu č.1
posuzovala paní Edith Shön z Německa knírače střední černé, knírače malé
černé a knírače malé pepř a sůl, v kruhu č.2 paní Jaroslava Drožová
knírače malé bílé, černostříbřité, knírače střední pepř a sůl, knírače velké
černé a pepř a sůl. Hlavním sponzorem výstavy byla
firma Samohýl – PURINA PRO PLAN – která věnovala ve finálovém kruhu vítězům
mnoho pěkných (a chutných) cen. Vítězové obdrželi krásné poháry od firmy SPORT
FORTE – výroba pohárů a trofejí, Tomáš Černý, Poděbrady. Nejkrásnejším kníračem výstavy se
po zásluze stal velký černý knírač – importovaný pes TERCO DE PICHERA majitelky
paní Heleny Glänznerové. KNÍRAČ MALÝ
BÍLÝ Mezitřída - psi 1. FALCO POWERS FOR VICTORY of Maple Leaf - V1,
CAC, ČKŠ, Vítěz CSV (Quasi White Winter Storm v.d. Spikke x It´s
Now Or Never v.d. Spikke) Ch:
Joachim Schnettler M: Knut Berndt Třída mladých
- feny 2. BABY Zelené
jezírko -
V1, CAJC (Euro
Snowwhite v. d. Spikke x
Adélka Zelené jezírko) Ch:
Hedvika Hejhalová M:
Hedvika Hejhalová Třída
otevřená - feny 3. CASIOPEA pod Koldumem - V1, CAC, ČKŠ, Vítěz CSV, BOB (CH. Ista
v.d. Spikke x Angelina Jolie
pod Koldumem) Ch:
Hana Lišková M:
Hana Lišková + Ladislav Vetešník KNÍRAČ MALÝ
ČERNOSTŘÍBŘITÝ Třída
dorostu - psi
4.
MARLOWE Jadya -
VN1
(CH. Hacker Hunting
Malý kavalír x Kailly Cherry
Jadya)
Ch +
M: Mgr.
Radka Filoušová
Mezitřída - psi 5. KELLY MC GILL Malý kavalír
-
V1, CAC, ČKŠ ( ICH.
Polleke – Britt v.d. N´Oppasser CH. Easy
Elizabeth Malý kavalír) Ch + M.Daniela Ullrichová Třída
otevřená - psi 6. GIGO z Jan – Ru
- V2, r.CAC, r.ČKŠ (Lucky Boy
z Dixie x Biffi Ne – Hai) Ch:
Alena Janečková M:
David Kukla + Lenka Trtíková 7. JCH. Chottans
VAGABOND FOR ME - V1, CAC, ČKŠ, Vítěz CSV, BOB (ICH.
Chottans In Your
Dreams x Chottans Goa Gumma) Ch: Charlotte Orre,
Švédsko M: Daniela Ullrichová Třída
pracovní – psi 8.
IVAR z Jan-Ru - V1, CAC, ČKŠ (Anthony
Boy Goldton x Cora z Jan-Ru) Ch:
Alena Janečková M:
Marie Bergerová Třída
mimo konkurenci - psi 9.
CH. ACE
OF BASE Grand
Calvera -
V1, VT (ICH.
Edy Vulkan x CH. Rebecca
de Nador Cleville) Ch: Třída
veteránů - psi 10. CH. ALAN
ALDA Malý kavalír - V1, VT (Charlie
Bohemia Vulkan x Fidonie Ši-Mon) Ch + M:
Daniela Ullrichová Třída
mladých - feny
11. LOVE ME
KATE Malý kavalír
- V1, CAJC (CH.
Algris Zealous Monty x CH.
Easy Elizabeth Malý
kavalír) Ch + M:
Daniela Ullrichová 12. MIDNIGHT LADY
Malý kavalír - V2 (CH.
Unkas Bohemia Vulkan x Cristie Silver
Malý kavalír) Ch:
Daniela Ullrichová M:
Eva Vondrová Mezitřída - feny 13. BEST GIRL
FROM Evbiar - V2 (CH. Algris
Zealous Monty x Arris Evbiar) Ch
+ M: Eva
Vondrová 14. UNIVERSE´S MISS
- V1, CAC, ČKŠ, Vítěz CSV (CH. Ljubimyi Borodach
Arsenyi For Roses x CH. Algris
Night Flauer) Ch:
V. Bogdanova, Rusko M: Třída otevřená
- feny 15.
FATY Ne – Hai
- V3 (King Bohemia
Vulkan x Arka Ne – Hai) Ch + M:
Jindra Fléglová 16. GRACE GLORIA
Enory - V1, CAC, ČKŠ (Polleke – Britt v.d. N´Oppasser x Annemaria Merbs
Bohemia) Ch + M:
Jana Žahourová 17. JCH. SHEILA Bohemia
Vulkan
- V2, r.CAC, r.ČKŠ (King
Bohemia Vulkan x Miss
Elegance Bohemia Vulkan) Ch:
Hana Kurfürstová M:
Olga Zajptová 18. WERA Bohemia
Vulkan - V4 (Polleke-Britt v.d. N´Oppasser x
Santa Knyrys Paulina Ledhz) Ch:
Hana Kurfürstová M: Jaroslava
Ošťádalová Třída
veteránů - feny 19. CH. BABSI SILVER Malý kavalír - V1, VT (ICH.
Edy Vulkan x Fidonie Ši – Mon) Ch + M: Daniela
Ullrichová KNÍRAČ MALÝ
ČERNÝ Třída mladých
- psi 20. PRATCHETT Knight of
Danian -
VD1 O:
ICH. Playboy Rezlark M:
CH. Juliette Knight
of Danian Ch:
Ing. Daniela Koláčová M:
Ing. Daniela Koláčová,
Hřebečská 2632, 272 01
Kladno Mezitřída
- psi 21. CASPER Rauteufelchen -
V1, CAC, ČKŠ (Gone with the Wind v.d. Spikke x Disco
Dancer v.d. Spikke) Ch:
Kerstin Heftenberger M:
Knut Berndt Třída pracovní
- psi
22. LACK od Modrého
džbánu - VD 1
(ICH. Inter Leader
Rezlark x Irta od Modrého džbánu) Ch: Mgr. Bohuslava
Pavelková M: Marie
Kašparová Třída vítězů
- psi
23. CH. CIDAN HURICAN
Malý kavalír - V1, CAC, ČKŠ, Vítěz CSV, BOB (Benett v. d. Spikke x Allly Mc
Beal Malý kavalír) Ch
+ M: Daniela Ullrichová Třída
štěňat - feny 24. ANDROIS Ignorant
- nenastoupil (Da
Vinci v.d. Brunnengärten x
Ebby Eisflower Bikin
Dvor) Ch:
Dominika Žočková M:
Andrea Horáková
Třída
mladých - feny
25. PACHIRA Knight
of Danian - VD 1 ( Playboy
Rezlark x Juliette Knight of
Danian) Ch:
Ing. Daniela Koláčová M:
Alena Velišová Mezitřída - feny 26. EASY IN BLACK
Malý kavalír - VD 2 (Benett v.d. Spikke x CH. Annie
Lenox Malý kavalír) Ch:
Daniela Ullrichová M:
Daniela Ullrichová + Věra Pižlová 27. HERIET HENNY
Bikin dvor - V1, CAC, ČKŠ, Vítěz (X-Magicman v.d. Havenstad x Cornélia Clára
Bikin dvor) Ch:
Havlíková Zuzana M:
Jiřina Kubincová Třída
otevřená - feny 28. BOSA NOVA Rezlark - V3
(Xmagicman v. d. Havenstad x
Issaa Prima Rezlark)
Ch: Ing. Larisa Rezková
M: Jana Žuravnyjová 29. BRENDA od
Tří Grácií
- V1, CAC, ČKŠ (Inter Leader Rezlark x Carrie od
Hrabáku) Ch + M:
Anna Orságová 30. DANCING IN BLACK
Malý kavalír - V2, r.CAC, r.ČKŠ ( ICH.
Playboy Rezlark x CH. Annie Lenox
Malý kavalír) Ch + M:
Daniela Ullrichová Třída
pracovní - feny 31. NESSIE Knight of
Danian - V1, CAC, ČKŠ (Benett v.d. Spikke x CH. Juliette
Knight of Danian) Ch:
Ing. Daniela Koláčová M:
Ing. Daniela + Kateřina Koláčovy Třída
vítězů - feny 32. QUO VADIS Androis
- V1, CAC, ČKŠ (X-Magicman v.d. Havenstad x Royal Rapsodie
Androis) Ch:
Andrea + Alois
Horákovi M: Andrea
Horáková Třída
veteránů – feny 33. ICH. QUEEN VICTORIA Androis - nenastoupila (Ranger – N x Marilyn Androis) Ch:
Andrea + Alois
Horákovi M: Andrea
Horáková KNÍRAČ MALÝ
PEPŘ A SŮL Třída mladých
- psi 34. ABSOLUT Perfect
Gift
- V3 (Matraszépé Nutcracker x Ice Princes Fergie Semerádovic
lupínek) Ch:
Gabriela Rývorová M:
Iveta Bosmanová 35. ARNY z Vrabince
- V2 (CH.
Barry Brigs Malý kavalír
x Ailyn Evbiar) Ch + M:
Jiřina Dusilová 36. Kaspelix CAME
IN TIME
- V1, CAJC (Maximin
Over The Moon x Falkendal´s Wicked
Lady) Ch:
Maria Engström, Švédsko
M: Daniela Ullrichová
Mezitřída - psi 37. JCH. Honza Dutch v.d. N´Oppasser - V1,
CAC, ČKŠ, Vítěz CSV (Justin – Star v.d. N´Oppasser x CH.
Echodale Dutch Treat) Ch:
W. M. Nouwen M: Miroslava Suchá Třída otevřená
- psi 38. CONNY od
Čížkova mlýna - VD 2 (Frank
Zappa z Marzemu x Tara z Kopce
Vítkova) Ch:
Josef Novák M:
Tomáš Dráb 39. Empire CREATOR AT MOLDAU
NORTH - VD 1
(CH.
Galaxy Majestic Murph x CH.
Empire´s Chyna Moon) Ch:
V. E. A. Stephens M: Libuše
Stikarovská 40. FILIP Ne – Hai
- VD3 (York
Major Moldau North x Ceisy
ze Severních hor) Ch:
Jindra Fléglová M: Jaroslava
Růžičková Třída
vítězů - psi
41. ICH. IN – PETTO de Gabritho - V1, CAC, ČKŠ (Gilegaard X – Files x Gilegaard Zyan Kali) Ch:
Gabriela Thoma M:
Manuela Geist + Miroslava Suchá Třída
mimo konkurenci – psi 42. ICH. YES YES
Astronaut - V1, VT ( Mátraszépé Jaguar x Vanilla Moldau
North) Ch:
Miroslava Suchá M: Helena
Hrabáková Třída
štěňat -
feny 43. GEISHA Moldau
North
- 1 (CH.
Zeb – Dutch v.d. N´Oppasser x
JCH. Extra Beauty
Northumberland) Ch + M:
Libuše Stikarovská 44. HELLO MAXI Malý
kavalír
- 2 (ICH.
Jordano Ventimiligia Astronaut x CH. Anna
Flash Malý kavalír) Ch + M:
Daniela Ullrichová Třída dorostu
- feny 45.
SHAKIRA Astronaut - VN1 (CH.
Zeb – Dutch v. d. N´Oppasser x ICH.
Juliete Ernst Astronaut) Ch + M:
Miroslava Suchá Třída
mladých - feny 46. ARNIKA z Apatyky
- nenastoupila (Mátraszépé Nutcracker x Urschula Drofa) Ch:
Mgr. Kateřina Chvátalová M:
Mgr. Klára Šupková 47.
GEISY z Povodí Oharky - VD2 (Clipper
Rezlark x Džessy
z Povodí Oharky) Ch:
Jarmila Poláková M:
Helena Vacínková 48.
GUERNICA Knížete Sternenhocha - V1, CAJC (Sternenhoch Diablo
de Trufas Negras x Borgia Lucretia
Knížete Sternenhocha) Ch:
Mgr. Kateřina Čechová
M: Vlasta Saková Mezitřída
- feny 49. FAY Ne – Hai
- V3 (York
Major Moldau North x Ceysi
ze Severních hor) Ch:
Jindra Fléglová M:
Pavlína Šimonová 50. HONEY Gymor
- VD4 (Mátraszépé Nutcracker x M: Fantastica
Astronaut) Ch:
Jan Hlaváček M:
Miluše Protivová 51. JCH. OXANA
Astronaut
- V2, r.CAC, r.ČKŠ (CH.
Zeb – Dutch v. d. N´Oppasser
x ICH.
Whitney Houston Astronaut) Ch + M:
Miroslava Suchá 52. ROSINANTA Androis - V1, CAC, ČKŠ, Vítěz CSV, BOB (ICH.
Super Star Moldau
North x ICH. Stad of
Haven Xenia) Ch:
Andrea + Alois Horákovi M:
Andrea Horáková Třída
otevřená - feny 53. DANCING DEBIE
Malý kavalír - VD2
(ICH. Yeager
Chuck Astronaut x CH. Agatha
Christie Malý kavalír)
Ch: Daniela Ullrichová M: Isolda
Lemonová 54. ESPECIALY FOR
Moldau North - nenastoupila (CH.
Empire´s Weekend Warrior x Xena W. P. Moldau
North) Ch + M:
Libuše Stikarovská 55. FOR BABY GIRL Malý
kavalír - V1, CAC, ČKŠ (CH.
Little Buddha v. Erbhof x CH.
Agatha Christie Malý kavalír) Ch + M:
Daniela Ullrichová 56. GOLDIE HAWN
z Marzemu
- VD3 (Empire´s Weekend Warrior x Cecille z Marzemu) Ch:
Martina Zemanová M:
Jiří Dráb 57. CHASING RAINBOWS
Moldau North -
nenastoupila (CH.. Empire´s Weekend
Warrior x Youre Holly Moldau
North) Ch + M:
Libuše Stikarovská Třída vítězů – feny 58. OFFELIA Astronaut - V1, CAC, ČKŠ (CH.
Zeb – Dutch v. d. N´Oppasser x ICH.
Whitney Houston Astronaut) Ch + M:
Miroslava Suchá Třída mimo konkurenci - feny 59. ICH. JULIETTE ERNST
Astronaut - V1, VT (Chelines
Jhonnatan Fulgencio x
Vanilla Moldau North) Ch + M:
Miroslava Suchá Třída
veteránů - feny
60. ICH. BRENDA
z Marzemu
- V1, VT (CH. Rheingau
Aristides of Modau x Bára Myšilovka) Ch: Martina Zemanová
M: Daniela Ullrichová 61. NELI Kvádrovec
- nenastupila (Oskar
z Podolských skal x
Aneta z Jitřního údolí) Ch:
Libuše Svitáková M: Jindra
Fléglová KNÍRAČ STŘEDNÍ
ČERNÝ Mezitřída - psi 62. NO NAME Grand
Calvera
- V1, CAC, ČKŠ (Coson´s Moshe Dayan x Alta Vista
Grand Calvera) Ch:
Denisa Havelková
M: Jiřina Němečková,
Třída
otevřená - psi 63. JCH. Mr. SHRIEK
Grand Calvera - V1, CAC, ČKŠ (Vulturium Stahlkrieger Don x Fame Black
Grand Calvera) Ch:
Denisa Havelková M:
Luboš Ondráček Třída
vítězů – psi 64. CH. KILL
BILL Grand Calvera - V1, CAC, ČKŠ, Vítěz CSV, BOB (Coson´s Plato x WW Victory in
Black Grand Calvera) Ch + M:
Denisa Havelková Třída
mimo konkurenci – psi 65. ICH. SIMONS MARVEL
ot Barbatsutsy -
V1, VT (ICH.
Malya Mikko x ICH. Buba
Barzakan) Ch:
Irina Semeikina M:
Martina Miksová Třída mladých
- feny 66. SOMETHING SPECIAL Grand
Calvera - V1, CAJC (Veni
Vidi Vici Grand
Calvera x Rhapsodie de Nador Cleville) Ch:
Denisa Havleková
M: Anna Vondráčková Mezitřída – feny 67.
JESSIE Bohemia Cardinal - V1, CAC, ČKŠ (ICH.
Simons Marvel ot
Barbatsutsy x ICH. Dottie Bohemia
Cardinal) Ch + M:
Martina Miksová Třída
otevřená - feny 68.
BRILLANTA Stan – Star -
V2, r.CAC, r.ČKŠ
(ICH.
Veni Vidi Vici Grand Calvera x
ICH. Niké Black
Grand Calvera)
Ch + M:
Stanislav Jelínek 69. KNOW HOW
Grand Calvera - V1, CAC, ČKŠ (Coson´s Plato x WW Victory in Black
Grand Calvera) Ch + M:
Denisa Havelková Třída vítězů
- feny 70. ICH. FANTASIA Grand
Calvera - V1, CAC, ČKŠ, Vítěz CSV (ICH.
Veni Vidi Vici Grand Calvera x CH.
Isolde Black Grand
Calvera) Ch + M:
Denisa Havelková KNÍRAČ STŘEDNÍ
PEPŘ A SŮL Třída dorostu - psi 71. BUFFY Pilsner
Top
- VN1 (Zar Hosszübereki – Császár x Alissa Rezlark) Ch:
Hana Kružliaková M:
Jaroslav Macháček Třída
mladých - psi 72. GERAN Jarní květ
- V1, CAJC (Hasszúbereki.Czászar Gamma Mera Team x
Doriana Jarní květ) Ch:
Jaroslava Zahradníková M:
Karel Jan Mezitřída - psi 73.
AGENT Bohemia Cardinal - V1, CAC, ČKŠ, Vítěz CSV,
BOB ( Warm
Winner ze Záhrabské x
CH. Adela Rezlark) Ch + M:
Martina Miksová Třída
otevřená - psi 74.
ATHOS Borůvka
- V1, CAC, ČKŠ (Ave
Concorde Mont Blanc x Aja
Ořechov) Ch:
RNDr. Daniela Borůvková
M: Hana Kružliaková 75. ELDORÁDO Imoona - V2,
r.CAC, r.ČKŠ (Jasper
Pepper Grand Calvera x
Bellatrix Star Imoona) Ch:
Petra Bajerová M:
Renata Haláčková Třída
pracovní – psi 76.
ARAM Borůvka - V1 (Ave
Concorde Mont Blanc x Aja
Ořechov) Ch:
Daniela Borůvková M: Helena
Vacínková Mezitřída - feny 77. NECTARINE Grand
Calvera -
V1, CAC, ČKŠ (ICH.
Mohner´s Sigurd von Holger x
CH. Trels Eura) Ch + M:
Denisa Havelková Třída otevřená
- feny 78. CLEA z Královské pevnůstky - V3 (Czech
Concept Bohemia Top
Star x Diana
z Košířských hvozdů) Ch:
L. Zuščikova M: Stanislav
Přibyl 79. CH. ENIGMA PEPPER
Grand Calvera -
V1, CAC, ČKŠ, Vítěz CSV (Grey
Tetis Getman x Delight Pepper
Grand Calvera) Ch.: Denisa Havelková M: Anna
Vondráčková 80. CHRISTINA AQUILERA
z Košířských hvozdů -
VD4 ( Mohner´s Peppermill x Cindy z Košířských hvozdů) Ch:
Jana Dostálová M:
Antonín Bláha 81. ROYAL REBECCA
ze Záhrabské - V2, r.CAC, r.ČKŠ (Ave
Concorde Mont Blanc x Dear
Debie ze Záhrabské) Ch:
Monika Jurčovská M:
Drahuše Hošková
Třída
vítězů - feny 82. KINKY KIRA
Grand Calvera - V1, CAC, ČKŠ (Jetaime Tahli Karnaval x Deriah Pepper
Grand Calvera) Ch:
Denisa Havelková M:
Jitka Minaříková KNÍRAČ VELKÝ
ČERNÝ Třída mladých
- psi 83. BRUTTUS BLACK
Dvomaro - V2 (Prisco
z Tartaku x Nefertiti
Triumetal) Ch + M:
Markéta Šifaldová 84. FILOS Radinie
- V1 (Gloris
Remix x Lilly Marlen Radinie) Ch.: Helena +
Ing. Zdeněk Glänznerovi
M: Blanka Dašková Mezitřída - psi 85. XANDIDO von Elberfeld - V1, CAC, ČKŠ ( Ferro von Elberfeld x Joy von
Elberfeld) Ch:
Martina Moormann, Německo M:
Hana Vaněčková + Helena
Glänznerová Třída otevřená - psi 86. BERYL z Libějovického parku -
V1, CAC, ČKŠ (CH.
Mister Johnny Hanno
Veto x Bára Strážce Jakuba) Ch:
Karel Kieweg M:
Karla Taušová Třída vítězů - psi 87. JCH.
TERCO de Pichera -
V1, CAC, ČKŠ, Vítěz CSV, BOB, BIS (Greco
de Pichera x Guy de Pichera) Ch:
Giner Barat, Španělsko M: Helena
Glänznerová Třída
dorostu - feny 88. ESPECIAL ENJOY
von der Thelersäule -
VN1 (JCH.
JFK Hajko Nerita x Buonacsilla von
der Wasserstrasse) Ch:
Diana a
Ralf Pölzing M: Diana
Pölzing Mezitřída -
feny 89. GENIAL GRACE Radinie - V1, CAC, ČKŠ (Jerome
von Elberfeld x Neat Nelly
Radinie) Ch:
Helena a Zdeněk
Glänznerovi M: Petra
Vodrážková Třída otevřená
- feny 90. ARABELLA APLAUS
Goldest Danubius -
V1, CAC, ČKŠ (Alberto
Uno Substantia Nigra x Kimberley Radinie) Ch:
BC. Petra Árvaiová M:
Zdeňka Horáčková 91. DEAR OLGA
Substantia Nigra - V2, r.CAC, r.ČKŠ (Gloris
Overmuch x Gloris Quelle) Ch:
MVDr. Radka Křivanová
M: Helena Švorcová 92. CHERNAYA CHEZARINA
von der Thelersäuele -
nenastoupila (CH.
Laser de Che Quin Gos x
Buonacsilla von der Wasserstrasse) Ch:
Diana + Ralf Pölzing
M: Diana Pölzing
Třída
pracovní - feny 93. LADY vom Kossower Land - V1, CAC, ČKŠ, Vítěz CSV (Chottans
Tamook x Elektra vom Kossower
Land) Ch:
Ulrike Schmidt, Německo
M: Helena Glänznerová Třída
vítězů - feny 94. YASMIN Star
Radinie - V1, CAC, ČKŠ (Rus
Astershvare Schtirliz x
Lucky Star Radinie) Ch:
Helena + Zdeněk Glänznerovi M:
Helena Glänznerová KNÍRAČ VELKÝ
PEPŘ A SŮL Třída
vítězů - feny 95. ICH. PYOCHE
v. Winriks Hof
- V1, CAC, ČKŠ, Vítěz CSV, BOB (Skansen´s Yankee Doodle x CH. Jyoti v. Winriks Hof) Ch:
Alexandra Honert M:
Miroslava Suchá SOUTĚŽE Dítě a pes Nikolka
Horáčková + Knírač velký černý ARABELLA
APLAUS Goldest Danubius
Nejhezčí štěně KM pepř a sůl – GEISHA Moldau
North, maj. Libuše Stikarovská Nejhezčí dorost KS pepř a sůl – BUFFY Pilsner Top –
maj: Jaroslav Macháček Nejhezčí mladý
pes KM pepř a sůl – Kaspelix CAME IN
TIME – maj: Nejhezčí mladý
fena KM čstř – LOVE ME KATE Malý kavalír
– maj: Junior BIS –
sponzorská soutěž KM pepř a sůl – Kaspelix CAME IN
TIME – maj: Nejhezčí pár KM pepř
a sůl – HONZA-DUTCH v.d’N Oppasser + OXANA Astronaut – maj:
Miroslava Suchá Nejhezčí
chovatelská skupina KS černý – GRAND CALVERA – chov. Nejhezčí jedinec
mimo konkurenci KM pepř a sůl – ICH.JULIETTE ERNST
Astronaut – maj: Miroslava Suchá Nejhezčí veterán KM pepř a sůl – ICH.BRENDA
z Marzemu – maj: Nejhezčí malý
knírač KM čstř – Chottans VAGABOND FOR ME
– maj: Nejhezčí střední
knírač KS černý – KILL BILL Grand Calvera
– maj: Nejhezčí velký
knírač KV černý – TERCO de Pichera – maj: Helena
Glänznerová Nejhezčí knírač
výstavy – BIS TERCO DE PICHERA |