MVP Mladá Boleslav 2.-3.9.2006 Autor: -mze- (zmarzemu@centrum.cz), Téma: Výstavy Vydáno dne 05. 09. 2006 (4467 přečtení) Výsledky malých kníračů - děkujeme Mirce Suché, za výsledky středních a velkých Markétě Šifaldové. MVP Mladá Boleslav 3.9.2006 Posuzoval : Andrzej Mania PL
Posuzoval : Andrzej Mania PL Knírač malý bílý Třída
otevřená – psi Mátraszépe Chablis V1,
CAC, r. CACIB o.Mátraszépe Wunderkind
m.Mátraszépe Katarina ch. Sandor Ildiko
m. Kalder, Hänze, Sandor Třída šampionů
– psi Mátraszépe Revolution V1,
CAC, CACIB o. Alpats It´s a Kind of Magic m. Mátraszépe Katarina ch. Sandor Csaba m.
Kalder, Hänze, Sandor Třída
mladých – feny Baby Zelené jezírko V1,
CAJC o. Euro Snowwhite v.d. Spike m. Adélka Zelené jezírko ch.+m. Hejhalová Hedvika Třída
otevřená – feny Andra of Bianco Olgas V1,
CAC, r. CACIB o.Finndream Cerridwens m. Mysteria Liza Bianco Olga ch. Snížková Olga m. Nosková Zuzana Třída
šampionů – feny Mátraszépe Hasta La
Vista V1,
CAC, CACIB, BOB o. Matraszepe Wunderkind
m. Matraszepe Mont Blanc ch. Sandor Csaba m.
Kalder, Hänze, Sandor Knírač malý černostříbřitý Dorost –
psi Ben Deny Skar VN2 o.Nikolas Bohemia Vulkan m. Cita Kvíčala ch.Škardová Zdeňka m. Zajíčková Hana Marlowe Jadya VN1 o. Hacker Hunting Malý kavalír m. Kaily Cherry Jadya ch.+m. Mgr. Filoušová Radka Mezitřída
– psi Fawien Nice Vzpomínka V2,
r. CAC o.Damients Exot z Císařovy louky m. Calista Mia
Vzpomínka ch. MVDr. Koláčková Dita m. Zrníková Zuzana Sancho Del Berrocal V1,
CAC, CACIB o.Nabat De Yeray m. Letra Del Berrocal ch. Manuel Moreno Lozano m. Šindelářová Michala Třída
otevřená – psi Kelly Mc Gill Malý
kavalír V1,
CAC, r. CACIB o. Polekke – Britt v.d. N´Oppasser m. Easy Elizabeth Malý kavalír ch.+m. Ullrichová Daniela Mezitřída
– feny Danae Grand Calvera V2,
r. CAC o. Polekke – Britt v.d. N´Oppasser m. Alix Grand Calvera ch. Delight Grand Calvera V1,
CAC, CACIB, BOB o. Polekke – Britt v.d. N´Oppasser m. Alix Grand Calvera ch. Universe´s Miss V3 o.Ljubimyi Bordach Arsenity for Roses m. Algris Night Flauer ch. Bogdanova V. m. Ullrichová Daniela Třída
otevřená – feny Tropical Night
z Dixie V1,
CAC, r. CACIB o.Dollar De Ianca
m. Coca Cola z Dixie ch.+m. Šindelářová Michala Třída
veteránů – feny Chanell Jadya nenastoupila o. Attila z Dixie m. Charis Věčný rival ch.+m. Mgr. Filoušová Radka Knírač malý černý Třída
mladých - psi Waldemar Androis nenastoupil o.Kelly´s Yessie Yames m. Royal Rapsodie Androis ch. Horákovi m.
Horáková + Skotáková Třída
otevřená – psi Chasar
z Kočičího údolí V2,
r. CAC o.Don´t Forget Me v.d. Spikke m. Enrica Erika Androis ch. + m. Nováková Martina Csaba´s Heart vom
Hella – Hof V1,
CAC, CACIB o.Don´t Forget Me v.d. Spikke m.Riding – Angel vom Hella – Hof ch. Hänze m. Kalder, Hänze, Sandor Třída
šampionů – psi American Express vom
Hella – Hof V1,
CAC, r. CACIB o.Salamanka´s Dream of Bred m. Riding – Angel vom Hella –
Hof ch. Hänze m. Kalder, Hänze, Sandor Třída
mladých – feny Funky Town de Extreme
Blood V1,
CAJC, BOB, BIS Junior fena, r.BIS II FCI o.Bersuit Vergarabat de Extreme Blood m. Beberly Spain de
Extreme Blood ch.Amedeo Monica Edith m. Skotáková Hana Mezitřída
– feny Felicita Rezlark V2,
r. CAC o.Bowsers Flyin High m. Utopia Rezlark ch. Ing. Rezková Larisa m. Brunovská Renata Nancy od Modrého džbánu V1,
CAC o.Da Vinci v.d. Brunnengärten m. Way z Hofjaru ch.+m. Mgr. Pavelková Bohuslava Třída
otevřená – feny Altagracia Carboneum V2,
r. CAC o.Dreyfus Xana´s Androis
m. Genius Girl Androis ch. Skotáková Hana m. Sak Milan Chiquita
z Kočičího údolí V1,
CAC, CACIB o.Don´t Forget Me v.d. Spikke m. Enrica Erika Androis ch. + m. Nováková Martina Třída
šampionů – feny Csabi´s Love vom
Hella – Hof V1,
CAC, r. CACIB o.Don´t Forget Me v.d. Spikke m.Riding – Angel vom Hella – Hof ch. Hänze m. Kalder, Hänze, Sandor Knírač malý pepř a sůl Mezitřída
– psi Antonio Banderas
z Košířských hvozdů nenastoupil o. Ringo Star Drofa
m. Beatrice od Komáří vížky ch. Dostálová Jana m. Kramešová Jana Třída
otevřená – psi Empire Creator at
Moldau North V1,
CAC, r. CACIB o. Galaxy´s
Majestic Murén m. Empire´s Chyna Moon ch. Fair Play Rezlark V2,
r. CAC o. Hibicus Mengo Celebration m. Ave Maria Rezlark ch. Ing. Rezková Larisa
m. Sakař Libor Třída
šampionů – psi Total Sam Drofa V1,
CAC, CACIB, BOB o. Empire´s Weekend Warrior m. Lilly Marlene Drofa ch.+m. Drožová Jaroslava Třída
mladých – feny Geisy z Povodí
Oharky V2 o. Clipper Rezlark
m. Džessy z Povodí Oharky ch. Poláková Jarmila
m. Vacínková Helena Guernica Knížete Sternenhocha V1, CAJC o. Sternenhoch Diablo de Trufas Negras m. Borgia Lucretia Knížete Sternehocha ch. Mgr. Čechová Kateřina m. Sak Milan Mezitřída
– feny Offelia Astronaut V1,
CAC, r. CACIB o. Zeb – Dutch v.d. N´Oppasser m. Whitney Houston Astronaut ch. Suchá Miroslava
m. Doudová Dagmar Třída
otevřená – feny Chasing Rainbows
Moldau North V2,
r. CAC o. Empire´s Weekend Warior
m. Youre Holly Moldau North ch.+m. Stikarovská Libuše Efekt Lady Rezlark nenastoupila o. Feeling Titan Porteno m. Ave Maria Rezlark ch. Ing. Rezková Larisa m. Čermák Miroslav For Baby Girl Malý
kavalír V1,
CAC, CACIB o. Little Buddha v. Erbhof
m. Agatha Christie Malý kavalír ch.+m. Ullrichová Daniela Oxana Astronaut V3 o. Zeb – Dutch v.d. N´Oppasser m. Whitney Houston Astronaut ch. Suchá Miroslava
m. Suchá + Ernstová Sharon Tate Drofa V4 o. Victory Flash Moldau North m.Ishbell – Lady Drofa ch. Drožová Jaroslava m. Mgr. Papírníková Martina Třída
veteránů – feny Brenda z Marzemu V1 o. Rheingau Aristides of Moldau m. Bára Myšilovka ch. Zemanová Martina
m. Ullrichová Daniela KNÍRAČ STŘEDNÍ ČERNÝ
Pes mezitřída Mr.Shriek Gran Calvera-V1,CAC,r.CACIB o.Vulturium Stahlkriegen Don m.Fame Black Grand Calvera
pes třída šampionů Ebar Bohemia Cardinál-V1,CAC,CACIB,BOB o.Paljas v.Mandelröschen m.Bína Bohemia Cardinal
fena třída mladých Jessie Bohemia Cardinal-V1,CAJC o.Simons Marvel of Barbatsutsy m.Dottie Bohemia Cardinal
fena mezitřída Chanel Coco Bohemia Cardinal-V1,CAC,CACIB o.Simons Marvel of Barbatsutsy m.Dottie Bohemia Cardinal
KNÍRAČ STŘEDNÍ P+S
Pes třída mladých De Luxe Desing Alarm Beskyd-V1,CAJC o.Hosszúbereki Császár Gamma Mera-Tea m.Loving Lincy ze Záhrabské
pes mezitřída Compliment Alarm Beskyd-V1,CAC,r.CACIB O.Warm Winner ze Záhrabské m.Dera Debbie ze Záhrabské
Pes třída otevřená Doggie Dream Imoona-V1,CAC,CACIB o.Jasper Pepper Grand Calvera m.Beauty Bonie Jarní květ
fena mezitřída Comely Casiopea Alarm Beskyd-V1,CAC,r.CACIB o.Warm Winner ze Záhrabské m.Dera Debbie ze Záhrabské
Vista Harmonia-V2,r.CAC o.Argentaś Lojinant Lake m.Osme Univer Siliu Elfas
fena třída otevřená Enigma Pepper Grand Calvera-V1,CAC o.Grey Tetis Getman m.Delight Pepper Grand Calvera
Britle Bambi Alarm Beskyd-V2,r.CAC o.Rus Noel Kavaler m.Long Lincy ze Záhrabské
Clea z Královské Pevnůstky-V3 o.Czech Concept Bohemia Top Star m.Diana z Košířských hvozdů
fena třída šampionů Fiona Punta Arenas-V1,CAC,CACIB,BOB o.Argenta´sLojinant Lake .Panna Maria z Jamna
KNÍRAČ VELKÝ ČERNÝ
Pes třída dorostu Darney Aquila Levinson-VN1 o.St.Brillant Radinie m.Angela Aquila Levinson
pes třída mladých Bruttus Black Dvomaro-V1,CAJC o.Prisco z Tartaku m.Nefertiti Triumetal Hadgi Haleve Radinie-V2 o.Ramos v.Lobdachtal m.Supernova Radinie
pes mezitřída Moustache von Alt Herrenwyk-V1,CAC o.Matraszépe Famouse Favorit m.Cheyenne von Alt Herrenwyk
Xandino v.Elberfeld-V2,r.CAC o.Ferro v. Elberfeld m.Joy v.Elberfeld
Excalibur Radinie-V3 o.Ontario z Tartaku m.Frejsi Bitt Box
pes třída otevřená Zefyr Radinie-CAC,CACIB,BOB o.Gloris Remis m.Jessica Sarah Radinie
JFK Hajko-Nerita-V2,r.CAC,r.CACIB o.Keystone´s Jim Morrison Hajko m. Chanel Hamada
Pedro z Destru-V3 o.Gloris Remis m.Kelly z Destru
fena mezitřída Acmé Ignorant-V1,CAC,CACIB o.St.Brillant Radinie m.Mara z Destru
Bria z Bedýnky-V2,r.CAC,r.CACIB o.Dies Irae Nergal m.Iris Bitt Box
fena třída otevřená Debie z Polabí Boner-V1,CAC o.Alex Arabona m.Cathy Bitt Box
Chernaya Chezarina v.d.Thelersäule –V2 o.Laser de che Quin Gos m.Buonacsilla V.D.Wassertstrasse
zapsala Šifaldová
|