MVP Litoměřice 20.-21.5.2006 Autor: -mze- (zmarzemu@centrum.cz), Téma: Výstavy Vydáno dne 23. 05. 2006 (5890 přečtení) Kompletní výsledky z Mezinárodní výstavy psů v Litoměřicích. MVP – Litoměřice 20.-21.5.2006 Rozhodčí: Zuzana Jandová Knírač malý bílý Psi –
třída šampionů E-MAIL Grasant - V1, CAC, CACIB, BOB (Pepalfa’s Crystal Snow Unit x Pepalfa’s Crystal Snow XY)
maj: Andrea Behrnd Feny –
třída mladých HARMONY
Rey – Prag - V1, CAJC (Arboc Ignorant x Mikes-Uti Apple)
maj: Mgr.Eva Reyhonová Knírač malý černostříbřitý Psi –
třída mladých CHEKIS
z Větrova - D (Polleke-Britt v.d.N’Oppasser x
Bayou Belle Moldau North) maj: Ladislav Jor Chottans
VAGABOND FOR ME - V1, CAJC (Chottans in
Your Dream x Chottans Goa Gumma) maj: Psi – mezitřída GANG
Leksaland - V1, CAC, CACIB (Louis v.d.Brunnengärten x Sonia Zlodziejska Zgraja) maj:
Ewa Dabrowska Psi – třída otevřená BLACK
STAR Glodton - V1, CAC, r.CACIB (Lucky Boy z Dixie x Betty Lisa Keenbon) maj: Beno
Brandl DON
CHARLIE Ne-Hai - VD2 (Cruise Tom z Dixie x Arka Ne-Hai) maj: Kerstin
Schlutte SHERIDAN
Bohemia Vulkan - nenastoupil (King Bohemia Vulkan x Miss Elegance Bohemia Vulkan) maj:
Eva Ripplová Feny – třída dorostu FLÉR
AGARA z Jabkenických doubků - N (Rampage’s Love z Dixie x Agáta z Jabkenických
doubků) maj: Z.+E.Dvořákovi JOY von
den Pfarrfichten - VN1 (? x ?) maj: Kerstin Schlutte Feny – třída mladých UNIVERSE’S
MISS - V2 (Ljubimyi Brodach Arseniy for Roses x Algris Night Flauer)
maj: VOGUE
z Dixie - V1, CAJC, BOB, 5.místo II.FCI skupina (Attila z Dixie x Renaissance Age z Dixie) maj:
Jan Stibůrek Feny – mezitřída FILOMENA
Rezlark - V1, CAC, CACIB (Polleke-Britt v.d.N’Oppasser x Morfina Mafioso) maj:
Ing.Larisa Rezková + Jan Škoda LA TOYA
Jadya - nenastoupil (Algris Zealous Monty x Kaily Cherry Jadya) maj: Mgr.Radka
Filoušová WERA
Bohemia Vulkan - VD (Polleke-Britt v.d.N’Oppasser x Santa Knyrys Paulina Ledzh)
maj: Jaroslava Ošťádalová Feny – třída otevřená Noble Monument!s CZECH CHALLENGER -
V2, r.CAC (L’Est Jardin’s
Fly Little Star x L’Est Jardin’s Activ Silver) maj: Michala Šindelářová SHEILA
Bohemia Vulkan - V1, CAC, r.CACIB (King Bohemia Vulkan x Miss Elegance Bohemia Vulkan) maj
Olga Zajptová Knírač malý černý Psi – třída otevřená Chelines
BLACK BALDUINO - V1, CAC, CACIB, BOB (Apache v.d.Havenstad x Chelines Marisol-Tosta) maj: Andrea
Horáková DIABLE
v.d.Havenstad - V2, r.CAC, r.CACIB (Zip v.d.Havenstad x Zitah v.d.Havenstad) maj: A.R.Hajko Feny – třída mladých HERIET HENNY Bikin dvor - V1 (Xmagicman
v.d.Havenstad x Cornélia Clára Bikin dvor) maj: Jiřina Kubincová TORNADO
LOU Androis - V2 (Chelines Black Balduino x Luciana Androis) maj: Jolana
Troppová Feny – mezitřída NANCY
od Modrého džbánu - V1 (Da Vinci v.d.Brunnengärten x Way z Hofjaru) maj:
Mgr.Bohuslava Pavelková Feny – třída otevřená ALTAGRACIA
Carboneum - VD3 (Dreyfus Xana’s Androis x Genius Girl Androis) maj: Milan
Sak ANDALUSIE Bohemia Ness - V1 (Da Vinci
v.d.Brunnengärten x Brooke Shields z Šardanu) maj: Jana Kaniaková BOSA
NOVA Rezlark - VD2 (X-Magicman v.d.Havenstad x Issa Prima Rezlark) maj: Jana
Žuravnyjová QUEEN
OF NIGHT Androis - VD4 Xmagicman v.d.Havenstad x Royal Rapsodie Androis) maj:
Vladimíra Domastová Knírač malý pepř a sůl Psi – třída mladých HONZA – DUTCH v.d.N’Oppasser - V1, CAJC (Justin – Star
v.d.N’Oppasser x Echolade Dutch Treat) maj: Miroslava Suchá Psi – třída šampionů IT’S
SUNNYBOY v.Kossower Land - V2 (Flash v.Sirius x Number One v.Sirius) maj: Anke Bluhm JORDANO
VENTIMILIGIA Astronaut - V1, CAC, CACIB, BOB, 3.místo II.FCI (Chelines Jhonnatan Fulgecio x Vanilla Moldau North) maj:
Helana Hrabáková skupina Feny – třída dorostu GUERNICA
Knížete Sternenhocha - VN1 (Starnenhoch Diablo de Trufas Negras x Borgia Lucretia
Kn.Sternenhocha) maj: Vlasta Saková Feny – třída mladých FEY Ne
– Hai - VD2 (York Major Moldau North x
Ceysi ze Severních hor) maj: Radka Buchalová OXANA Astronaut - V1, CAJC (Zeb – Dutch
v.d.N’Oppasser x Whithey Houston Astronaut) maj: Miroslava Suchá Feny – mezitřída ONTARIA Astronaut - V1, CAC, CACIB (Zeb – Dutch
v.d.N’Oppasser x Whithey Houston Astronaut) maj: Radka Víznerová Feny – třída otevřená LOLA-FLORES
de los Grisones - V1, CAC, r.CACIB (Hideki Howdy x Chelines Crispina-La-Dura) maj: Andrea
Horáková Feny – třída šampionů JULIETTE ERNST Astronaut - nenastoupila (Chelines
Jhonnatan Fulgencio x Vanilla Moldau North) maj: Miroslava Suchá Knírač střední černý Psi – mezitřída NO NAME
Grand Calvera - V1, CAC, CACIB (Coson’s Moshe Dayan x Alta Vista Grand Calvera) maj:
Jiřina Němečková Feny – mezitřída LUXURY
CINDYLAND Grand Calvera - V1, CAC, r.CACIB (Coson’s Plato x Samanta of Cyndiland) maj: Lucie Máslová Feny – třída otevřená ANKA
von den Tannen - nenastoupila (Tobi v.d.Storchanbrunnen x Raika v.Muldental) maj:
Wolfgang Tannenberger BRILLANTA
Stan-Star - V1, CAC, CACIB, BOB (Veni Vidi Vici Grand Calvera x Niké Black Grand Calvera)
maj: Stanislav Jelínek Feny – třída šampionů AFRODITA
na Širokých - V1 (Herbert-N del Grande Moro x Odeta Oktavia Ave Bengal) maj:
Drahuše Hošková Knírač střední pepř a
sůl Psi – mezitřída ASHEN
Hamilou - nenastoupil (Jasper Pepper Grand Calvera x Nice Nellie ze Záhrabské)
maj: Ivo + Apolena Burianovi Psi – třída otevřená DOGGIE
DREAM Imoona - V1, CAC, CACIB, BOB (Jasper Pepper Grand Calvera x Beauty Bonie Jarní květ)
maj: Vladimír Antoš Feny – mezitřída KINKY
KIRA Grand Calvera - V1 (Jetaime Talhi Carnaval x Deriah Pepper Grand Calvera) maj:
Jitka Minaříková Feny – třída otevřená JACINTH
PEPPER Grand Calvera - VD (Zorba Calvera av Serjas x Mohner’s Outlaw) maj: Zdeňka
Kramlová ROYAL
REBECCA ze Záhrabské - V1 (Ave Concorde Mont Blanc x Dear Debbie ze Záhrabské) maj:
Drahuše Hošková Knírač velký černý Psi – třída mladých G’BAXI
Věčný rival - V1 (Ewers Bit Box x Illusion Triumetal) maj: Věra Fialová Psi – třída otevřená JFK
Hajko Nerita - V1, CAC, CACIB, BOB, BIG, BIS (Keyston’s Jim Morrison Hajko x Chanel Hamada) maj:
Agnieszka Hajko YORK
STAR Radinie - V2, r.CAC, r.CACIB (Rus Astershvarc Stirliz x Lucky Star Radinie) maj: Renata
+ Pavel Novákovi Feny – mezitřída BÁRA
z Bedýnky - VD (Dies Irae Nergal x Iris Bitt Box) maj: manž.Sudkolákoví Feny – třída otevřená ASIA
Bramado - VD3 (Zoco de Clotet x Braja Gaslaniro) maj: Bára Kadeřábková DINA
Věčný rival - VD2 (Alberto Uno Substantia Nigra x Illusion Triumetal) maj:
Ivana Hrubá MIDDAY
RED DOG Hajko Nerita - V1, CAC, CACIB (Keyston’s Jim Morrison Hajko x Romi Shneider Hajko Nerita)
maj: K.Reduch Feny – třída pracovní CHEYNEE
Sluneční paprsek - nenastoupila (Keyston’s Jim Morrison Hajko x Barbie Černá elegance) maj:
Vendula Novotná New
Lemar BARBARA - nenastoupila (Ingebar’s Uri Geller x Lemar Valen Arabella) maj: Bc.Petra
Árvaiová Knírač velký pepř a sůl Feny – třída otevřená FELLON
Věčný rival - nenastoupila (Angi Gauada x D’Sandra Věčný rival) maj: Věra Fialová Fotografie ze závěrečných soutěží,
na kterých knírači výrazně bodovali !!!! |