Celostátni výstava psů - Banská Bystrica 7.5.2006 Autor: -mze- (zmarzemu@centrum.cz), Téma: Výstavy Vydáno dne 12. 05. 2006 (6015 přečtení) Výsledky malých a středních kníračů. Celostátní výstava psů – Banská Bystrica 7.5.2006 Rozhodří: MVDr.Juraj Chorváth Knírač malý bílý Psi –
mezitřída AYMIL
Bianca Rosa - V1, CAC, BOB (Eurosnowwhite v.d.Spikke x
Isabelle Nicol Švarcava) maj: Lubomír Detko Feny –
třída otevřená ZANNY
ZOE Bianco Olgas - V1, CAC (Erythro Trigenimus x Dakota Domina
Bianco Olgas) maj: Katarína Drličková Knírač malý černostříbřitý Psi –
třída otevřená UNKAS
Bohemia Vulkan - V1, CAC (Bandsman’s Why Not x Oxalana
Bohemia Vulkan) maj: Ing.Ivana Strasmajerová Psi –
třída šampionů RAMPAGE’S
LOVE z Dixie - V1, CAC, BOB (Dollar de Ianca x Galaxy
z Dixie) maj: Michala Šindelářová Feny –
třída mladých DOMINIQUE
Ok – Er - V2 (Quick Silver Bohemia Vulkan x
Daisy Pedibus) maj: Erik a Henrieta Olruhlicovi VOGUE
z Dixie - V1, CAJC (Attila z Dixie x Renaissance
Age z Dixie) maj: Jan Stibůrek Feny –
mezitřída AGNES
Happy Mafian - V2, r.CAC (Mafián Bohemia Vulkan x Sweet Jane
Happy) maj: Daniela Chrástecká DELIGHT
Grand Calvera -
V1, CAC (Polleke-Brit v.d.N’Oppasser x Alix
Grand Calvera) maj: MVDr.Dobromila Páleníková Feny –
třída otevřená Belenus
ANGIE - V2, r.CAC (Luke Bohemia Vulkan x Felicita
Belisima Bora) maj: Angelika Boorová BESSY
Musica Amica - V3 (Criuse Tom z Dixie x Ambra
Crazzy Darling) maj: Michaela Myšiaková TROPICAL
NIGHT z Doxoe - V1, CAC (Dollar de Ianca x Coca Cola
z Dixie) maj: Michala Šindelářová Feny –
třída šampionů Hassanhill’s
SWEETEST OF ALL - V1, CAC (Hassanhill’s Dance With a Stranger
x Hassanhill’s Lucy in the Sky) maj: L.Máslová+M.Novotná Knírač malý černý Psi –
třída mladých Matraszepe
GERONIMO - V1, CAJC, BOB (Matraszepe Pontiac x Matraszepe
Hello Dolly) maj: Róbert Szabó Psi –
mezitřída ASCENDANT
STAR-WIND of Dream - V2, r.CAC (Matraszepe Pontiac x Truly Yours
Rezlark) maj: Róbert Szabó FIFTI-FIFTI
Rezlark - V1, CAC (Bowsers Flying High x Utopia
Rezlark) maj: Zuzana Havlíková Psi –
třída šampionů OLD
SHATTERHAND Androis - V2, r.CAC (Benett v.d.Spikke x Queen Victoria
Androis) maj: Peter Sorkovský Salier’s
BK RUSSEL - V1, CAC (Meikinsmans Drunken Sailer x
Sailer’s K.I.Kali) maj: Šárka Kollárová Feny –
třída mladých TORNADO
LOU Androis - nenastoupila (Chelines Black Balduino x Luciana
Androis) maj: Jolana Troppová Feny –
mezitřída ALISTAR
Fandor - nenastoupila (Bony Ketrys x Fantagiro
z Šardanu) maj: Ján Kurek Feny –
třída otevřená AIETA
Čierný blesk - V1, CAC (Jackpot in Vegas Rezlark x Barbero
Black Nelor) maj: Andrea Olšavská KELLY-KIARA
z Šardanu - V2, r.CAC (Jackpot in Vegas Rezlark x Barbero
Black Belor) maj: O’lga Vinclerová Feny –
třída šampionů ELIS
EISPRINCES Bikin dvor - V2, r.CAC (Don’t Forget Me v.d.Spikke x Black
Lady Bikin dvor) maj: Zuzana Havlíková ZETA-JONES
Hermes - V1, CAC (Inter Leader Rezlark x Konderfully
Black Hermes) maj: Dominika Walas Knírač malý pepř a sůl Psi –
třída otevřená DENETHOR
KING of Dolina Rivendel - V1, CAC (Blythewood the Buck Stops Here x
A’Arwena Grand Hajan) maj: Śárka Kollárová Psi –
třída šampionů FRANK
ZAPPA z Marzemu - V1, CAC, BOB (Made in Spain Tutiplen x Cecille
z Marzemu) maj: Feny –
třída mladých AJA
Vergílius Maro - VD (Z’Eridanu Conny x Bessy zo
Slovenského raja) maj: Mgr.Rostislav Polák Feny –
třída otevřená DUILWENA
SARA QUEEN of Dol.Rivendel - V1, CAC (Blythewood the Buck Stops Here x
A’Arwena Grand Hajan) maj: Śárka Kollárová Feny –
třída šampionů GRACE
KELLY z Marzemu - V1, CAC (Empire’s Weekend Warrior x Cecille
z Marzemu) maj: Knírač střední černý Psi –
třída mladých FAVORITO
od Kobylího potoka - V1, CAJC (Veni Vidi Vici Grand Calvera x
Cloudlet od Kobylího potoka) maj: Ing.Juraj Kováč Psi –
mezitřída LEADER
CINDYLAND Grand Calvera - VD (Coson’s Plato x Samanta of
Cindyland) maj: Róbert Pukluš Psi –
třída otevřená ENVY
Grand Calvera - V1, CAC (Unesco Black Grand Calvera x
Rhapsodie de Nador Cleville) maj: Irena Roubová Feny –
třída mladých FINESSE
od Kobylího potoka - V1, CAJC (Veni Vidi Vici Grand Calvera x
Cloudlet od Kobylího potoka) maj: manž.Janíkovi Feny –
mezitřída LUXURY
CINDYLAND Grand Calvera - V1, CAC, BOB (Coson’s Plato x Samanta of
Cindyland) maj: Lucie Máslová Feny –
třída šampionů YUCCA
BLACK Grand Calvera - V1, CAC (Malya Mojito x Nirvana Black Grand
Calvera) maj: Antonín Havlan Knírač střední pepř a sůl Psi –
třída otevřená ENDEMIT
od Kobylího potoka - V1, CAC (Zorba Calvera av Serjas x Coronella
od Kobylího potoka) maj: Eliška Holcová Psi –
třída šampionů BATMAN
ź Ródlana Dolina - V1, CAC (Lencelot Zbójecka Saga x Cytra
Dolina Rosomaka) maj: J.Maciejowska + I.Pilak Feny –
třída mladých AIMY
Moravia Hearth - V1, CAJC (Ave Concorde Mont Blanc x Lonely
Luisa ze Záhrabské) maj: Bronislav Režňák Feny –
mezitřída AMBRA
Demitra - VD (Ave Concorde Mont Blanc x Elis
Imprese) maj: Mária Kuchčáková Feny –
třída otevřená GENY
LEE Imprese - V1, CAC, BOB (Ave Concorde Mont Blanc x Bira
Padi-Šach) maj: Kristína Drličková Feny –
třída veteránů RAMONA
Zbojecka Saga - V1, VT (Lars Wisant x Mona Gellius) maj:
J.Maciejowska + I.Pilak CAC, BOB –
Rampage’s Love z Dixie
CAC – Unkas Bohemia Vulkan CAJC – Vogue
z Dixie r.CAC – Agnes Happy Mafian CAC –
Delight Grand Calvera CAC – Hassanhill’s Sweetest of
All |