Výsledky OKV České Budějovice 4.3.2006 Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Výstavy Vydáno dne 04. 03. 2006 (4244 přečtení) za zpracování výsledků děkujeme Martině Zemanové Rozhodčí: Karel Hořák
Knírač malý bílý
Psi – třída vítězů MERCURY Švarcava - V1, ČKŠ, OKV (Euro Snowwhite v.d.Spikke x Cherry Chance Švarcava) maj: Věra Janatová
Knírač malý černostříbřitý
Psi – třída dorostu Chottans VAGABOND FOR ME - nenastoupil (Chottans in Your Dreams x Chottans Goa Gumma) maj: Daniela Ullrichová
Psi – mezitřída BOO-BOO Merbs Bohemia - V1, ČKŠ (Pollekke-Britt v.d.N’Oppasser x Carmen u Čantoryje) maj: Miloslav Bambas
Psi – třída otevřená DAN z Kamenských vrchů - V1, ČKŠ (Danny Ribaty x Boša z Kamenských vrchů) maj: Ivana Beděrková
EXCALIBUR Rezlark - VD (Hassanhill’s Allarou Santa Knyrys x Morfina Mafioso) maj: A.+ J. Neradovi
Psi – třída vítězů POLLEKKE-BRITT v.d.N’Oppasser - V1, ČKŠ, OKV (Rampage’s Rare Comodity x Britt v.d.N’Oppasser) maj: M.Novotná + D.Havelková
Psi – třída čestná MAFIAN Bohemia Vulkan - V1, VT (Cato Vulkan x Chance Bohemia Vulkan) maj: Kamila Světelová
Feny – třída dorostu BEAUTIFUL Happy Mafian - VN1, Nejhezčí dorost OKV (Damients Exot z Císařovy louky x Sweet Jane Happy) maj: Kamila Světelová
Feny – třída mladých AMÉLIE Charchadon Charcharias - VD1 (Lucky Boy z Dixie x Mission Impossible z Dixie) maj: Josef Kydlíček
Feny – mezitřída ADINA Lupenův dvůr - V1 (Lucky Boy z Dixie x Aysel Tajemná Šeherezáda) maj: Jakub Karvánek
Feny – třída otevřená Hassanhill’s SWEETEST OF ALL - V1, ČKŠ (Hassanhill’s Dance With Stranger x Hassanhill’s Lucy in the Sky) maj: Novotná + Havelková
HATTIE MC DANIEL Malý kavalír - nenastoupil (Algris Zealous Monty x Cristie Silver Malý kavalír) maj: Daniela Ullrichová Feny – třída vítězů URŠULA Bohemia Vulkan - V1, ČKŠ, OKV (Bandsman’s Why Not x Oxalana Bohemia Vulkan) maj: Hana Kurfürstová
Knírač malý černý
Psi – mezitřída NADIR od Modrého džbánu - V1, ČKŠ, OKV (Da Vinci v.d.Brunnengärten x Way z Hofjaru) maj: Anna Vrbanová
Psi – třída veteránů BELLOT Ardnaxela - V1, VT (Vinto v.d.Tombola x Manuela Androis) maj: Charlotte Rešová
Feny – třída baby ORIANA od Modrého džbánu - 1, nejhezčí štěně OKV (Chelines Black Balduino x Way z Hofjaru) maj: Ludmila Tvarohová
Feny – mezitřída ANDALUSIE Bohemia Ness - V1, ČKŠ, OKV (Da Vinci v.d.Brunnengärten x Brooke Shields z Šardanu) maj: Jana Kaniaková
Feny – třída otevřená NESSIE Knight of Danian - V1, ČKŠ (Benett v.d.Spikke x Juliette Knight of Danian) maj: Kateřina Koláčová
Feny – třída pracovní ALTAGRACIA Carboneum - V1, ČKŠ (Dreyfus Xana’s Androis x Genius Girl Androis) maj: Milan Sak
Knírač malý pepř a sůl
Psi – třída mladých HONZA-DUTCH v.d’n Oppasser - nenastoupil (Justin-Star v.d’n Oppasser x Echolade Dutch Treat) maj: Doudová + Suchá
Psi – mezitřída KIM Věčný rival - neposouzen (Deep Space Astronaut x Enita Věčný rival) maj: Vítězslav David
Psi – třída otevřená CONNY od Čížkova mlýna - V1, ČKŠ, OKV (Frank Zappa z Marzemu x Tara z Kopce Vítkova) maj: Tomáš Dráb
Feny – třída dorostu BESSY z Eliášovy štoly - nenastoupil (Clark z Jiříkova x Barbra z Kopce Vítkova) maj: Vlasta Šimková
GEISY z Povodí Oharky - VN1 (Clipper Rezlark x Džessy z Povodí Oharky) maj: Helena Vacínková
Feny – třída mladých OFFÉLIA Astronaut - nenastoupil (Zeb-Dutch v.d’n Oppasser x Whitney Houston Astronaut) maj: Doudová + Suchá Feny – mezitřída FOR BABY Malý kavalír - nenastoupil (Little Bidha v.Erbhof x Agatha Christie Malý kavalír) maj: Daniela Ullrichová
NEFERTITI Astronaut - D (Juliuksen Levi Strauss x Top Target Due Drop) maj: Martina Papírníková
Feny – třída otevřená GOLDIE HAWN z Marzemu - V1, ČKŠ, OKV, Nejhezčí MK (Empire’s Weekend Warrior x Cecille z Marzemu) maj: Jiří Dráb
Feny – třída vítězů EFFECT LADY Rezlark - V2, r.ČKŠ (Feeling’s Titan Porteňo x Ave Maria Rezlark) maj: Miroslav Čermák
GRACE KELLY z Marzemu - V1, ČKŠ (Empire’s Weekend Warrior x Cecille z Marzemu) maj: Martina Zemanová
Knírač střední černý
Psi – třída mladých INDI Iringa - V1, VTM, nejhezčí mladý jedinec OKV (Adam z Rakovníka x Daphné Iringa) maj: Irena Kucharčíková
Psi – třída otevřená EBAR Bohemia Cardinal - V1, ČKŠ, OKV, Nejhezčí SK (Paljas vom Mandelröschen x Bína Bohemia Cardinal) maj: Martina Miksová
Feny – mezitřída HAJJA Iringa - VD (Chris v.d.Spitzenstadt x Daphné Iringa) maj: Irena Kucharčíková
LUXURY CINDYLAND Grand Calvera - V1, ČKŠ, OKV (Coson’s Plato x Samanta of Cyndiland) maj: Lucie Máslová
Feny – třída otevřená HECATE Iringa - V1, ČKŠ (Chris v.d.Spitzenstadt x Daphné Iringa) maj: Irena Kucharčíková
Knírač střední pepř a sůl
Psi – mezitřída ASHEN Hamilou - nenastoupil (Jasper Pepper Grand Calvera x Nice Nellie ze Záhrabské) maj: Apolena a Ivo Burianovi
Psi – třída otevřená ELDORÁDO Imoona - nenastoupil (Jasper Pepper Grand Calvera x Bellatrix Star Imoona) maj: Renáta Haláčková
Psi – třída pracovní ADAM Borůvka - V1, ČKŠ, OKV (Ave Concorde Mont Blanc x Aja Ořechov) maj: Helena Vacínková
Feny – třída pracovní BABETTE GOLD od Blaníku - V1, ČKŠ, OKV (Hosszúbereki-Császár Gamma x Felinn Márli) maj: Dagmar Livoncová
Knírač velký černý
Psi – třída otevřená BAXTER Aquila Levinson - V2, r.ČKŠ (Diabolo v.Schwarzwaldtal x North Star Hanno Veto) maj: Josef Kydlíček
CAR Ladior - nenastoupil (Chris z Destru x Andulka Bitt Box) maj: Ludmila Želiborová
ZEFYR Radinie - V1, ČKŠ, OKV, Nejhezčí VK, BIS OKV, BIG (Gloris Remix x Yessica Sarah Radinie) maj: Hedvika Hejhalová
Psi – třída vítězů URAGAN Triumetal - V1, ČKŠ (Perseus Rex Radinie x Barbara Triumetal) maj: Ing.Luboš Zápotocký
Feny – mezitřída LADY vom Kossower Land - V1, ČKŠ (Chottans Tamook x Elektra vom Kossower Land) maj: H.Glänznerová + Pätz H.+ H.
Feny – třída otevřená BAGHÍRA Černá Magie - V1, ČKŠ, OKV (Matraszepe Pacemaker x Fanny Starý Perštýn) maj: Jaroslav Marek
|