Výsledky NVP Ostrava 19.-30.3.2005 Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Výstavy Vydáno dne 13. 04. 2005 (5438 přečtení) za zaslání výsledků děkujeme ing. Janě Hlavaté Posuzoval : MVDr. Petr PAVELEK Jedinec
Pes/Fena
Třída
Ocenění Knírač malý bílý Funny Rey Prag
F
dorostu N o.: Ista v.d. Spikke
x m.: Mikes-Ulti
Apple maj.: Slívová Miluše Knírač malý černostříbřitý Adam z Fotelu
P
mezitřída V 1,
CAC o.: Nikolas Bohemia Vulkan x m.: Any od
Kanadské magnolie maj.:
Škoda Jan Juk ze
Šternberské strže
P
otevřená VD 2 o.: Cezar z Devonu
x m.: Sisinett Char-Nett maj.:
Stránská Zdeňka Ken ze Šternberské
strže
P
otevřená V1, CAC o.: Cinzano z Dixie x m.: Sisinett Char-Nett
maj.: Spurná Zuzana Alice Baklarein
F
dorostu velmi
nadějný o.: X-Ternal Silver Hermes x m.: Arka ze Wzgórza
Wejhera maj.: Rusková Alena Opuncie z Dixie
F
vítězů
V 1, CAC, NV, BOB o.: Attila z Dixie x m.: Fairplay z Dixie maj.: Špelda Jiří Knírač malý černý Arrow Black Camaro-Lu
P mezitřída
VD 2 o.: Wizard of Androis x m.: Basinger Kim z Šardanu maj.: Pawliková Gerda Omar Sharif Androis
P
mezitřída V 1 o.: Benett v.d. Spikke x m.: Queen Victoria Androis maj.:
Polášek Josef Quendoline Androis
F
mladých V 2 o.: Xmagicman v.d. Havenstad x m.: Royal Rapsodie Androis
maj.: Jendřejčíková Quo Vadis Androis
F
mladých V 1, CAJC o.: Xmagicman v.d. Havenstad x m.: Royal Rapsodie Androis
maj.: Horáková An. Accanita Eli´s Camaro-Lu
F
mezitřída V 1, CAC o.: Wizard of Androis x m.: Basinger Kim z Šardanu maj.: Filip
Jiří Andre Arieta Camaro-Lu
F mezitřída
V 3 o.: Wizard of Androis x m.: Basinger Kim z Šardanu maj.: Hünerová Blanka Elis Eisprinces Bikin dvor
F
mezitřída V 2, res.
CAC o.: Don´t Forget Me x m.: Black Lady
Bikin dvor maj.:
Havlíková Zuzana Nessie Knight of Danian
F
mezitřída VD 4 o.: Benett v.d. Spike x m.: Juliette Knight of Danian maj.: Koláčová Kateřina Barbie od
Ježků
F
otevřená V 1 o.: Yeoman Nelson Androis x m.: Universe
Miss Androis maj.:
Mgr. Káňová Alice Juliette Knight of Danian
F
otevřená V 2 o.:Da Vinci v.d. Brunnengärten x m.: Her Majesty Knight of Danian maj.:Koláčová K. Manon Lescaut Androis
F
vítězů
V 1, CAC, NV, BOB o.: Benett v.d. Spikke x m.: Stad of Haven
Xenia maj.:
Horáková Andrea Knírač malý pepř a sůl Max Chov Pauli
P
otevřená V 1, CAC, NV
o.: Eiwen z Větrova
x m.: Aida Beskyd Tom-Box maj.: Vašátková Pavlína Lola-Flores de Los Grisones
F
mladých V 1, CAJC, BOB o.: Hideki Howdy x m.: Chelines Crispina-La Dura maj.: Horáková Andrea Knírač střední černý Jason Black Grand Calvera
P
mladých V 1 o.: Coson´s Moshe Dayan x m.: Rapsodie de Nador Cleville, maj.: Sabatovič Vadim Gino Iringa
P
mezitřída V 1 o.: Chris v.d. Spitzenstadt x m.: Daphné Iringa, maj.: Zajíček Martin Frank Iringa
P
otevřená VD 1 o.: Lobo Replika x
m.: Daphné Iringa
maj.: Pěchová Marcela Jeremy Temný
stín
P
otevřená VD 2 o.: Fabien Black Grand Calvera x m.:
Emma Temný stín maj.: Žůrek
Milan Hajja Iringa
F
dorostu VN o.: Chris v.d. Spitzenstadt x m.: Daphné Iringa maj.: Kucharčíková Irena Destiny Black Grand Calvera
F
mezitřída V 1, CAC, NV, BOB o.:Saadi Dong de Nador Cleville
x m.: Witch Black Grand Calvera maj.: Michálková Esprit Grand Calvera
F mezitřída
VD 3 o.: Unesco Black Grand Calvera x m.: Rapsodie de Nador Cleville maj.: Kudělová-Nytrová Jarmila Gerda Iringa
F
mezitřída V 2 o.: Chris v.d. Spitzenstadt x m.: Daphné Iringa maj.: Krybusová Jarmila Knírač střední pepř a sůl Endemit od
Kobylího potoka
P mladých
V 1, CAJC o.: Zorba Calvera av Serjas
x m.: Coronella od Kobylího potoka maj.: Kudělová Jarmila a Mgr. Holcová Ervin ze Vsackých luhů
P
mezitřída V 1, CAC, NV o.: Artu-PS x m.: Brixa ze Vsackých
luhů maj.: Filipová Jana Caron Bonyna
P
otevřená agresivní, vyřazen
z pos. o.: Ave Concorde Mont Blanc x m.: Baddy Gelika maj.: MUDr. Sýkorová Jitka Enrico Gagatek
P
vítězů
V 1, CAC o.: Koral z Bielnego
Stawu x m.: Blotka Noran maj.: Grochowska Janina Britle Bambi Alarm Beskyd
F
dorostu VN o.: Rus Noel Kavaler x m.: Loving Lincy ze Záhrabské maj.: Fajkusová Lenka Antea Andromeda Alarm Beskyd
F
mladých V 2 o.: Ave Concorde Mont Blanc x m.: Dear Debbie ze Záhrabské maj.: Ing. Revendová Renáta Duranga od
Kobylího potoka
F
mladých VD 3 o.: Jasper Pepper Grand Calvera x m.: Cairina od Kobylího potoka maj.:Matějů
M. Chanel Coco z Kosířských hvozdů
F
mladých V 1, CAJC o.: Mohner´s Peppermill x m.: Cindy z Kosířských
hvozdů, maj.: Dostálová a Dočkal Infinity Pepper Grand Calvera
F
mezitřída V 1, CAC o.: Felice di Steven x m.: Haaf Pepper Grand Calvera maj.: Zubrická a Lederer Alisa Srdce
Beskyd
F otevřená
V 1, CAC, NV, BOB o.: Ave Concorde Mont Blanc x m.: Elfi z Křelíkova maj.: Hrtoňová Taťána Ara Srdce
Beskyd
F
vítězů
V 1, CAC o.: Ave Concorde Mont Blanc x m.: Elfi z Křelíkova maj.: MUDr. Slaný Jaroslav Fiona Punta Arenas
F vítězů
V 2, res. CAC o.: Argenta´s Lojtnant Loke x m.:
Panna Mania z Jamna
maj.:Domagalski Dol. Knírač velký černý Churchill Pip Strážce klidu
P mladých
V 1 o.: Leo v. Hatzbachtal
x m.: Brita Vyar maj.: Koudelníčková Pavlína Aran Madecki
P
otevřená VD 1 o.: Icebreaker Radinie x m.: Cassandra
Triumetal maj.:
Somerlík Jiří Melody Red Dog Hajko-Nerita
F
mladých V 2 o.: Keystone´s Jim Morrison Hajko
x m.: Romi Schneider Hajko-Nerita maj.: Nádeníček Aleš Pira ze
Šternberské strže
F
mladých V 1 o.: Perseus rex Radinie x m.: Nirra ze
Šternberské strže maj.: Stránská Zdeňka Angie
z Bedýnky
F
mezitřída V 1, CAC, NV, BOB o.: Increase Speed Triumetal x m.:
Iris Bitt Box maj.:
Kučerová Nicolle Poli ze Šternberské strže
F
mezitřída VD 3 o.: Perseus rex Radinie x m.: Nirra
ze Šternberské strže maj.: Lohrerová Marie Yemaya Star Radinie
F mezitřída
V 2, res. CAC o.: Rus Astershvarc Schtirliz x m.: Lucky Star Radinie
maj.: Síbrtová Věra Aira
z Bedýnky
F
otevřená V 1, CAC o.:Increase Speed Triumetal x m.:
Iris Bitt Box maj.:
Blatoňová Františka Anita
z Bedýnky
F
otevřená V 2, res. CAC o.:Increase Speed Triumetal x m.:
Iris Bitt Box maj.:
Blatoňová Františka Baghíra Černá
magie
F otevřená
V 3 o.:Mátraszépé Pacemaker x m.: Fanny
Starý Perštýn maj.:
Marek Jaroslav Cassi Polabí Boner
F otevřená
D o.:Alex Arabona
x m.: Cathy Bitt
Box maj.: Strnad Jaroslav Fantasia Stanios
F
otevřená VD o.: Increase Speed Triumetal x m.:
Belisa Stanios
maj.: Přikrylová Martina Orka ze Šternberské strže
F
otevřená VD 4 o.: Al-Hagg de Pichera x m.:
Nirra ze Šternberské strže maj.: Suchánek M.a Hana |