NOVINKY ORGANIZACE ROZHODČÍ/FIGURANTI AREÁL STOPY UBYTOVÁNÍ PROPOZICE/KATEGORIE PROGRAM ZÁVODNÍCI VÝSLEDKY


Jihočeská pobočka KCHK

Hlavní sponzor: Firma Tekro-Český výrobce špičkového krmiva pro psy Fortify

Výcvikový materiál na MR zapůjčila firma

kategorie malých kníračů
ch. st. ASTRONAUT
Miroslava Suchá


Poháry vítězů ZMP1 a ZMP2
Pavlína Nováková


kategorie IPO1
ch. st. STANIOS
Veronika Staniová


Kategorie středních kníračů
ch. st. GLORIA LEONES
Michaela Zubrická

Mediální partner mistrovství - časopis

Bc. Kristýna Zachová DoTh.
Psí masáže
doporučený terapeut a vet. fyzioterapeut


Ceny pro nejlepší výkon jednotlivých oddílů kategorií IPO3 a ZMP2
ch. st. Tarr-Winn
Alice Zelinková


Pohár pro nejúspěšnější fenu velkého knírače
ch. st. Tazmánský čert
Jiří Škubal


Pohár pro mistra ČR IPO3
společně věnují
ch. st. Tazmánský čert
Jiří Škubal
a
ch. st. Strážce klidu
Jana Malinská



IPO 1 - knírač velký

 KATALOG  START.Č  PSOVOD  PES  A  B  C/D  TSB  CELKEM  POŘADÍ
 2  14  Veronika Tykalová  Coffee Jesstyno  97          
 6  15  Lenka Hubert  Rocco Radinie  97          
 5  16  Zdeněk Lukáš  Record Arlin Stanios  87          
 1  17  Mgr. Kateřina Zwillingová  Arach GIOM Kastasi  96          
 3  18  Jiří Solar  Farro Black Dvomaro  99          
 4  19  Rudolf Sochor  Rebelca Rubby Stanios  81          



IPO 3 - knírač velký (CACT)

 KATALOG  START.Č  PSOVOD  PES  A  B  C/D  TSB  CELKEM  POŘADÍ
 11  1  Michaela Davidová  CLIFF DaChes Dream            
 10  2  Karel Kieweg  Cis Hanno Veto            
 7  3  Andrea Zítková  Akyro Giom Kastasi            
 20  4  Ludmila Želiborová  Ringo Stanios            
 21  5  Ing.Jiří Radovesnický  Sashimi Absolut Expert            
 8  6  Jiří Pavlík  Alexandra Černá zulu            
 13  7  Hana Solarová Schöppová  Czahik Daches Dream            
 15  8  David Rohlena  Jesse James Goldest Danubius            
 18  9  Alice Zelinková  Maigret Radinie            
 16  10  Helena Švorcová  Julia Lia Goldest Danubis            
 17  11  Jana Krouman  Kiss Me Radinie            
 12  12  Hana Slowioczková  Cord Daches Dream            
 19  13  Leoš Slatinský  Nemesis IQ Stanios            



ZZO 1 - knírač střední

 KATALOG  START.Č  PSOVOD  PES  A  B  C/D  TSB  CELKEM  POŘADÍ
 22  20  Vlastimil Bařinka  Arinka Gwelara            
 27  21  Jana Stránská  Querubin od Dalajského potoka            
 23  22  Veronika Hynková  BALU Bohemia Cardinal            
 26  23  Božena Rischková  ORIANNA Iringa            
 28  24  Jiřina Němečková  Wilbur Turnblat Velvet Dandy´s            
 24  25  Martina Zajíčková  Ella Gracia Bohemia Top Star            



ZMP 2 - knírač malý

 KATALOG  START.Č  PSOVOD  PES  A  B  C/D  TSB  CELKEM  POŘADÍ
 29   26  Kateřina Šmídová Kalenská  Calamity Jane Pessoa            
 30   27  Erika Zelinková  Gaga Lady Astronaut            
 33   28  Alena Kučerová  Tamir z Roznetu            
 32   29  Ing.Zuzana Rozová  Rebel Amis z Roznetu            
 31   30  MVDr. Ján Hamerlík  ILEX Malé uško            



ZZO 1 (speciální závod)

 KATALOG  START.Č  PSOVOD  PES  A  B  C/D  TSB  CELKEM  POŘADÍ
 40   31  Martina Kučerová  Ursula Grey Astronaut             
 39   32  Kristýna Vodrážková  PENÉLOPE Radinie             
 35   33  Daniel Damm  Cairo Carsildan             
 37   34  Marcela Palfiová  Kvido z Povodí Oharky             
 38   35  Nikola Horáčková  Monty z Jan-Ru             
 41   36  Erika Zelinková  Virginia Enel Fenomen             
 36   37  Jakub Mazur  Day Dreamer Androis             
 34   38  Veronika Tykalová  Armand Ze Šumavy             



FPr 1 (speciální závod)

 KATALOG  START.Č  PSOVOD  PES  A  B  C/D  TSB  CELKEM  POŘADÍ
 47  39  Ing. Ivana Beděrková  Floorfilla Goldton            
 42  40  Gabriela Procházková  Asher Giom Kastasi            
 48  41  Roman Zvěřina  Maximus Meridius Goldest Danubius            
 43  42  Renata Hauserová  Ashley Aihannmor            
 44  43  Petr Žižka  Asterix Arx Fortunae            
 45  44  Jaromír Pilař  Brixie Ve-Fi            
 49  45  Veronika Staniová  Romi Stanios            



FPr 3 (speciální závod)

 KATALOG  START.Č  PSOVOD  PES  A  B  C/D  TSB  CELKEM  POŘADÍ
 57  46  Martina Kučerová  Ursula Grey Astronaut            
 50  47  Zdeňka Stránská  JCH. Avatar pro Marii            
 55  48  Jiří Škubal  Emma Ginni DaChes Dream            
 53  49  Karolína Škubalová  Daffy Donkey DaChes Dream            
 52  50  Mgr. Renáta Sakmarová  Craig Narsilion            
 54  51  Miroslava Hochová  Dragon Fantom Chlumu            
 51  52  Martina Kučerová  Cesy Vernika z Vysočiny            
 58  53  Zdeňka Stránská  Vejsi ze Šternberské strže            
 56  54  Kristýna Vodrážková  PENÉLOPE Radinie            



SPr 1 (speciální závod)

 KATALOG  START.Č  PSOVOD  PES  A  B  C/D  TSB  CELKEM  POŘADÍ
 60  55  Daniel Damm  Cairo Carsildan            
 62  56  Radoslav Parolek  Rey Dlouhý dům            
 61  57  Daniel Damm  Carin Carsildan            
 59  58  Gabriela Procházková  Asher Giom Kastasi            
 63  59  Veronika Staniová  Romi Stanios            



SPr 3 (speciální závod)

 KATALOG  START.Č  PSOVOD  PES  A  B  C/D  TSB  CELKEM  POŘADÍ
 64  60  ing. Tereza Adamovská  Cosa Nostra Hanno Veto            
 65  61  Kristýna Vodrážková  HELLA HEUREKA Radinie            
 66  62  ing. Tereza Adamovská  Zenta Hanno Veto